Becherovní štěňátka

18. ledna 2013 v 22:11 | Ruu |  Deník
Připadám si jako nějakej podělanej podivín (oh, ano, teď pro změnu mluvím nespisovně, zažívám momentálně nezvratnou touhu tak psát), když zatímco si holky v mým věku lakují nehty, odpovídají na debilní otázky na ask svým typicky bad ass stylem a zaplňují mojí fb zeď desítkama gifů jejich kroutícího se zadku nebo pokřivenejch úsměvů, já sleduju politickou debatu.
Ovšem, musím přiznat, že ani to se neneslo na vysoce intelektuální úrovni. S B jsme si udělali popcorn a zasedli k televizi. Po pěti minutách si on hrál na pspéčku a já házela praženou kukuřici po plazmovce pokaždý, když se tam objevil Zemanův ksicht. Nemůžu si pomoct, nemám toho člověka ráda. Po většinu doby, kdy otevřel pusu, jsem měla chuť (no, vlastně jsem to i několikrát udělala) zaječet "Ty vole, co to kecá za sračky?". Totálně mě vytáčely jeho významný pohledy směrem ke Karlovi, jeho naprosto neslušný ukazování a nevhodný pokyny rukou.
Je opravdu škoda, že to Karlovi nevyšlo na konci a že to spletl. Ale snad všichni pochopili, co tím myslí, ačkoliv to lehce přehodil.
Pořád doufám, že se zvolí Karel a já se nebudu muset zahrabat pod zem.

Protože ačkoliv je to možná idiotský a pubertální (hm, taková já vlastně jsem), připadá mi Zeman jako člověk, co ošahává vlastní dceru a hází do ohně štěňátka politý becherovkou (protože tu už on sedm let nepije, tak co s ní, že?).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama