Když nemůžu spát

10. ledna 2013 v 23:19 | Ruu |  Deník
Ležím v posteli a spím. Tedy, údajně. Rodiče mě totiž donutili jít spát dřív, protože si pravděpodobně řekli, že mě ještě pořádně vystresují neustálým opakováním, jak je zítřek důležitý.

Večer jsem si projela pár testů z literatury, mluvnice, historie a malířství. Dopadly vcelku dobře, ale otázkou je, jestli se mi všechny informace nevypař záhadně z hlavy, až budu sedět v lavici před prázdným listem.

Jéžiš. Až moc to řeším, moc se stresuju i sama, bez pomoci ostatních. Když mně se tam tak nechce! Jediná věc, co mě zítra donutí vstát a vážit tu únavnou cestu metrem je pomyšlení, že tam strávím pouhé dvě hodiny a pak rychle domů, kde si pustím himym a přečtu si něco v peřinách.
Teď se s tím přestanu oficiélně stresovat.

Mimochodem, viděli jste prezidentskou 'superdebatu' (ten název mi pořád divně vrtá hlavou)? Já sama sice nevolím, ale díky lehké ovlivnitelnosti mojí mámy (je to trestné?) jsem jí celou zhlédla a taky jsem si přečetla volební číslo Respektu.
Nicméně, rozhodla jsem se nabádat k volbě Schwanzerberga. Samozřejmě kvůli jeho názorům, minulosti i postojům, ale taky se nemůžu zbavit pubertálně dyliního hlásku v mé hlavě, co rozežněně říká, že je to 'takovej ňuňu roztomilej dědoušek'.

No nic, tak já jdu spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama