Nespolehliví, zlí a nepříjemní

16. ledna 2013 v 16:14 | Ruu |  Deník
Původně jsem plánovala, že tenhle stomiliontý blog v řadě bude tentokrát jiný, hodnotný a o něčem.

Ups.

Dneska měly být výsledky vyvěšené na webu. Vstávala jsem v sedm hodin a od té doby stále dokola aktualizuju jejich stránku jako idiot.
Doslova řekli, ehm, cituju - "Výsledky budou vyvěšené na webu šestnáctého ledna ráno."
V devět jsem se podívala na Forgetting Sarah Marshall (česky je to Kopačky, ale ten název se mi zkrátka nelíbí). Hned, jak s objevili závěrečné titulky, běžela jsem k notebooku a znova aktualizovala stránku. Jé, překvápko, nebylo to tam.
Pak znova v deset, jedenáct, dvanáct, v jednu. Pokaždé jsem ztrácela naději na to, že tam konečně, na těch příšerně designovaných stránkách modrý odkaz Výsledky přijímacího řízení.
Oh, ne.

Ve tři jsem donutila mámu zavolat tam. Zvedla to nepříjemná ženská, co na ní začala ječet, že ředitelka stoná a že výsledky vyvěsila na školu, tak ať si zajedu tam nebo počkám na dopis.

Super.

Ehm, vůbec se mi tam kvůli tomu nechce.
I na zkouškách byli lidi nepříjemní a zlí, oproti Hellichovce určitě. Navíc ta škola se téměř rozpadá a abych mohla na záchodky, musela jsem projít úplně celou školou.

Nevím, ale myslím, že by na ostatní měli být aspoň příjemní. Jak já nenávidím lidi, co jsou takoví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T.P. T.P. | 16. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

Zdravím tě,
je mi jasné, že ještě než tohle dočteš do konce, nejspíš si řekneš, že je to jen další člověk, co bude milý a přeslazený jen proto, aby získal debilní hlas v debilní soutěži... A vlastně máš i pravdu, jelikož tak by se to samozřejmě dalo brát. Jen mi dovol říct, jak moc pro mě tenhle tvůj hlas znamená...
Mou fenku Amy jsem si před dvěma měsíci přivezla z útulku- bázlivou, nevěřící lidem, zbídačenou. Za tyto dva společné měsíce se mi ale podařilo z ní udělat veselého psa, který je vděčný za každé pohlazení a i když už jsme překonali náš největší cíl, kterým bylo dosáhnout vzájemné důvěry, prosím, pomoz nám k našemu dalšímu, o něco skromnějšímu cíli, a to vyhrát soutěž konanou na FB stránkách útulku, ze kterého Amy pochází.
Nebudu psát, že jsem nějakou rubriku na reklamy nenašla apod. Prostě jsem jí nehledala, protože velmi doufám v to, že nám pomůžeš. A i když tě nejspíš nikdy nepoznám, nikdy se nedozvím kdo byl ten, který nám pomohl k dalšímu našemu cíli, budu Ti i tak vděčná celým svým srdcem... Díky :)
(Pro započítání tvého hlasu klikni na "líbí se mi" u fotky > http://www.facebook.com/photo.php?fbid=474319402617677&set=a.474297462619871.102876.168272489889038&type=3&theater)

2 Ruu Ruu | Web | 16. ledna 2013 v 16:31 | Reagovat

[1]: Ačkoliv jsi k tomu přidala spoustu přeslazenejch keců, pořád mi píšeš otravnej komentář, co se netýká tématu.
A ani tvůj dojemnej příběh neobměkčí moje krutý a chladný srdce z kamene.

Navíc tohle je tak trošku podvod.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama