No, tak nic

7. ledna 2013 v 19:10 | Ruu |  Deník
Tak jo.
Nedostala jsem se ani do druhýho kola.
Nu což.
Byla jsem první pod čarou.

Ostatní holky, co tam byly se mnou, taky nepřijaly. Ony brečely a braly to hodně těžce. Já ne. Vlastně mi to bylo celkem jedno.
Přemýšlela jsem totiž o tom a dospěla jsem k závěru, že jsem tam ani nechtěla. Podle diskuzí to je hodně těžká škola a já jsem ten typ člověka, co nerad něco dělá, a když něco dělá, tak se cítí zničeně a špatně. Navíc jsem poslední rok focení moc neřešila, nepřipravovala jsem se a vlastně ani nechtěla, použila jsem kresby i fotky rok starý a k dělání nových jsem se vyloženě nutila.
Taky jsem přemýšlela o tom, jestli si tohle nenalhávám, abych se necítila špatně. Ne, nenalhávám.
Ve čtvrtek mám zkoušky na Náhorní. Tam, když se nedostanu, je čas se vážně zabít. Ah, ne doopravdy.

To přemýšení mě vedlo k dalšímu přemýšlení a došla jsem k dalšímu závěru - vlastně se ani moc nechci zabývat něčím uměleckým. Chtěla bych žít hezky klidným, malým životem s nenáročnou prací, třeba chůva. Pak hezky bokem psát povídky a básně a žít s nejskvělejším chlapem.

Navíc jsem našla program, který vám za hodně nízký poplatek sežene rodinu v New Yorku, kterým se na rok budete starat o děti. To je přesně to, co chci. ŽÍT V NYC, jo, to je ono, starat se o děti, co mám ráda a žít spokojeně za mořem.

Takže tak.

Samozřejmě to je zklamání, tak nějak zboření iluzí. Ale co, musela jsem prostě přijít na to, že nejsem nějak zvlášť dobrá. Na focení asi na nějakou dobu zanevřu a nechám ho být, protože by mi to mohlo bolestně připomínat, jak jsem pohořela. Nejvíc mě děsí to, že ze mě budou rodiče zklamaní. Zvláště táta. On se pořád chlubil úplně všude s tím, jak má skvělou a talentovanou dceru, pro něj to muselo být obrovský zklamání. Ačkoliv mi říkal, že ne, vím, že to není možný, aby nebyl, aspoň trošku.

No, já se s tím nějak vyrovnám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama