První kolo za mnou

7. ledna 2013 v 15:51 | Ruu |  Deník
Tak, první kolona Hellichovce mám za sebou. Uvědomila jsem si, že jsem se ani nezmínila o zvoleným oboru - je to Užitá fotografie a média.
Vstala jsem ráno nervózní a se zvláštním pocitem. Dojela jsem tam autobusem, metrem a tramvají ověšená igelitkou, taškou s foťákem a další taškou s věcmi, co byly údajně potřeba. Nejydřív jsme se shromáždili všichni v aule /bylo nás míň, než jsem původně čekala/ a chvilku jsme seděli. Pak přišel první úkol, fotografování v černobílým režimu vybranýho předmětu z jejich nabídky kdekoliv v ateliéru. Nakonec jsem šáhla po keramický hlavě, položila jí na stolek u okna a vycvakla to. Byla jsem s tím celkem spokojená. Pak další úkol, fotografování předmětů, co jsme si donesli v nasvíceným ateliéru. Všechno bylo do posledního puntíku připravený, stačilo si jen vybrat barevný papíry jako podklad, zakomponovat, zmáčknout spoušť a odejít. Byla jsem asi čtvrtá na řadě, takže jsem se musela dvě hodiny toulat po škole, protože další úkol byl začínal až ve jedenáct. Sedla jsem si na sedačku a četla si, pak konečně uběhl ten čas a mohli jsme jít kreslit. Dostali jsme za úkol nakreslit stoleček, nad něm drapérie a skleněná láhev. Podmínka byla, že to tam musí být všechno a celý. Udělala jsem to, ovšem ta židle byla totálně nižší, než ve skutečnosti. Navíc jsem to nestihla ani vystínovat, vystínovala jsem jen židli, část láhve a opravdu ždibek látky. A ne moc dobře, dle mýho názoru. Rozhodně to nebylo nejlepší, co jsem kdy udělala, ani zdaleka ne. Za hodinu vyrážíme zase zpátky pro výsledky. Jsem unavená, nervózní, bolí mě hlava a chce se mi spát a nekonečně se válet, ale nemůžu. Děs.
Ale původně jsem se dost bála, aby tam lidi nebyli pohrdaví, zlí a oškliví na mě, protože když se takhle ke mně někdo chová, tak to absolutně sníží motivaci na minimum, já se rázem stávám otrávenou a nepříjemnou, unuděnou a děsnou. Naštěstí to tak nebylo, všichni byli sympatičtí a příjemní. Navíc ani ve vzduchu nevisel ten oblak nervozity a vážnosti, kterej nademnou visel celu dobu před zkouškami. Všichni totiž zdůrazňovali, jak je to důležitý a těžký, naopak tady mi přišlo, že se to nějak vážně nebere, což je dobře, protože jinak by mě to naprosto o devadesát procent víc znervóznilo. No, tak budu doufat, že se dostanu aspoň do druhýho kola. Napíšu sem pak, jak to dopadlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 seasons-blog seasons-blog | Web | 7. ledna 2013 v 15:54 | Reagovat

moc hezký blog a užasné članky

2 Ruu Ruu | Web | 7. ledna 2013 v 21:07 | Reagovat

[1]: Jé, díky. Pf, vůbec to nezní jako něco, co kopíruješ a vkládáš na všechny blogy, co najdeš.

3 Jamessella Jamessella | E-mail | Web | 16. května 2017 v 5:53 | Reagovat

Buying Direct Acticin Ups In Internet Shop  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Isotretinoin Acne Propecia Ingredients

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama