Tak, už jsem v pohodě

9. ledna 2013 v 15:47 | Ruu |  Deník
Je to zvláštní, ale trvalo mi to den. Den plný pochybování o sobě, lehké deprese, nesmyslného přežírání se pizzou a chipsy s příchutí limonády a čili (nejlepší věc na světě!) a čtení Bídníků stále dokola, ale jsem v pohodě. Přešla jsem to a dneska si prostě říkám, že je to v pořádku, nejsem pro ně dost dobrá a oni zase nejsou to, co jsem já hledala.

Dnešek jsem strávila u televize s druhou sérií himym v angličtině (překvapuje mě a zároveň trošku děsí i těší to, že i když máme tu nejhorší učitelku angličtiny, jejíž styl učení v podstatě tkví v tom, že nám zadá práci pro druháky a odejde do kabinetu, tak rozumím každému slovu - oh, jak já jsem boží!) a nad plátnem a2. Už dlouho jsem nemalovala a musím říct, že to prostě zbožňuju. Byla to vlastně moje úplně první malba, kterou jsem dokončila. Malovala jsem vánoční hvězdu, tu červenou kytku na stole a nakousnuté jablko, co jsem našla ležet na lednici. Strávila jsem nad tím čtyři hodiny a jsem s tím spokojená, protože poprvé jsem dokázala stínovat akrylkami, aniž by to vypadalo hnusně a rozpatlaně. Možná to sem postnu někdy, ale spíš ne.

Zrzavá padá. T mi to prostě zakázala a navrhla, abych si udělala takzvaně "ombre hair". Jo, rozhodla jsem se souhlasit. Takže už příští týden budu mít na svých světle hnědých vlasech ke konci světle modrou. Vuhú.

Zítra mám talentovky na Náhorní. Nejsem nervózní, dokonce se i těším. Doufám, že tam budou lidi, jako jsem já. Protože nemůžu další roky strávit otrkáváním a nesmělým povídáním. Ne, zítra se s nimi musím začít bavit a přátelit. A najít někoho jako Jason Segel!

To je asi všechno, co jsem chtěla říct.

Ehm, jen tak na závěr. Zjistila jsem, že se koukám na himym jen kvůli Jasonu Segelovi. Musím říct, že je to nejhezčí chlap, co jsem kdy viděla. Je to zvláštní, nemohla bych se o tom zmínit třeba ve třídě, kde nejvíc sexy kluk je třeba Cody Simpson (oh, nenávidím se za to, že vím, kdo to je!) nebo ti z 1D. Ale i v nových seriích se mi totálně děsně líbí.
Ahh.
Konec pubertálního vyzpovídání.


Och!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama