Mám to na udržování rovnováhy vesmíru!

19. října 2013 v 18:34 | Ruu |  Deník
Proč mě vždycky napadne to nejlepší, co lhostejně a uvolněně odseknout, aby to člověka odrovnalo až poté, co ten okamžik dávno uplyne? A pochybuju, že se můžu po chvilce k tomu člověku nahnout a říct: "No hele, k tý otázce před chvilkou.. víš, ruším svojí předchozí odpověď." Ne, to by asi nešlo.

Začal mě otravovat nějaký kluk ze třídy. Dobře, neotravuje. Ani se se mnou tak nebaví. Ale pochopte, my máme novou třídu opět striktně rozdělenou na dva okruhy: ty kůl uvolnění lidi, co se mezi sebou baví, jako by se znali léta, lezou po sobě, pubertálně se smějou a mě se hnusí, pak ten druhý, ten divný zbytek. A já jsem v tom druhém. A lidé z prvního se s lidmi z druhého nebaví. Zvláště ne s tou naší tříčlennou skupinkou. A zvláště né on. Hipster jeden podělanej.

Proto se nesmíte divit, že mě celkem vyvedlo z míry, když za mnou o přestávce přišel a začal mi říkat, jak jsem skvělá v tom debilním předmětě o psaní. Jo, jsem skvělá, děkuji. Teď si v hlavě přehrávám znovu tu scénku, kdy se na mě ten normálně povrchní hajzl nervózně usmívá a lichotí mi, zatímco já se jen červenám a brblám něco ve smyslu, že teda děkuju no. A mohla jsem to udělat jinak. Zasmát se, hodit vlasama a říct: "Jo, holt přirozenej talent. Hehe, ne, děkuju ti." Nebo tak, chápete! Prostě vtipně z toho vybruslit.
A pak se mě zeptal "Na co máš ty brejle?" Debilní otázka. Vysoce debilní. Ale oceňuju, že se zajímá. Chápete, on se zajímá, kdežto ostatní si ani nevšimli, že mám na sobě po dvě stě letech staré okousané brýle. Odpověděla jsem koktavě "Na dálku." Jo, to je vše. Mohla jsem vážně odpovědět: "Na udržování rovnováhy vesmíru, víš." A zasmát se, "Ne, vtip, jsou na dálku, občas je nosím, když mě začnou čočky nesnesitelně štvát." A bylo by to. Nebylo by to trapné a možná bych si našla kamaráda.

Říkám kamaráda. Jen kamaráda! Já už jednoho přítulku mám a o další nejevím zájem.
Ale tohle je takovej podělanej hipster, který by se mi jako kámoš vcelku hodil. Potřebuju někoho, s kým bych chodila na výstavy a kecala o uměleckých blbostech.
No nic. Stejně si myslím, že pravděpodobně.. no, asi o mě jeví něco jako zájem, ale asi ne moc přátelský, když uvážím, že se za týden vyspal se dvěma spolužačkama. No, to je jedno.

Z toho plyne, že se musím uvolnit a bejt skvělá, jak si představuju! Hned, a né až po chvilce.

nicolas cage's face on everything ftw!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ellie. ellie. | Web | 20. října 2013 v 13:19 | Reagovat

wow, děkuji!!:)
"stačí, aby na mě byl kluk chvilku hodnej, jevil o mě prachbídnej zájem a už to jede".. včerejšek byl ukázkovým případem. však já o tom dneska nebo zítra budu psát článek..

my máme taky třídu rozdělenou na ty 'kůl populární děti' a 'outsidery'. já jsem asi něco mezi, protože se bavím s oběma skupinami. a jsem za to ráda. zlatá střední cesta.

mělas mu říct, že je máš na udržování rovnováhy vesmíru. to by byla aspoň zajímavá odpověď. neboj se být zajímavá;) OČIVIDNĚ měl o tebe zájem.
a je jedno, jestli má zájem o tebe, nebo o tvé tělo - ty vůbec nemusíš být jako tvoje spolužačky. hispter kamarád se vždycky hodí:D :)
uvolni se a buď skvělá, nařizuji ti to:D

nicolas cage vypadá na tom obrázku strašně sexy:D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama